• Kategorie
  • Szukaj
  • Bluzki z długim rękawem

Naturalną parą dla bluzki z długim rękawem w klasycznym wydaniu jest elegancka spódnica. Takie zestawienia są nadal bardzo modne, jednak dzięki stylistycznej rewolucji klasyka zyskała zupełnie nowe oblicze. Koszulowe, z urozmaiconym wykończeniem pod szyją, z dekoltem na plecach, odsłoniętymi ramionami, golfy i półgolfy - bluzki z rękawem stały się prawdziwą inspiracją dla projektantów. A to jeszcze nie wszystko – możesz je zestawiać dużo swobodniej niż kiedyś.

Bluzki z długimi rękawami dla odrobiny elegancji

Rodzaj elegancji dobiera się do figury i osobowości modnej kobiety, tak, by nie tylko wyglądała olśniewająco, ale też czuła się w swoim stroju naprawdę dobrze i wygodnie. Dopasowane, elastyczne bluzki z długim rękawem z dowolnym wykończeniem pod szyją będą najlepsze dla osób o szczupłej budowie. Bluzka z odkrytymi ramionami, prostym głębokim dekoltem i koronkami, czyli hiszpanka, doskonale pasuje do figury z pełnym biustem i nieco wystającym brzuszkiem. Prosty krój można polecić osobom o sylwetce z pełnymi biodrami. W połączeniu ze spódnicami i spodniami o różnym kroju mogą być podstawą stylizacji na najbardziej oficjalne okazje.

Bluzka z długim rękawem na każdą okazje

Słowo „eleganckie”, niegdyś zarezerwowane dla klasycznego biurowego połączenia bluzka (najlepiej biała) plus spódnica, dziś funkcjonuje w szerszym znaczeniu. Biała, czarna lub utrzymana w dowolnej tonacji kolorystycznej bluzka z długim rękawem zawsze dodaje wytworności swojej właścicielce. Jednak można ją dziś zestawiać także z odzieżą sportową i swobodnym obuwiem, dzięki czemu wnosi sporą porcję szyku do mniej oficjalnych stylizacji. Sprawdź nasz katalog w tej kategorii i dobierz model bluzki z długim rękawem pasujący do Twojej osobowości i sylwetki.