• Kategorie
  • Szukaj
  • Długa bluza damska

Czy to jeszcze sukienka, czy już coś innego? Skojarzenie jak najbardziej na miejscu – w ostatnich sezonach furorę robią długie bluzy damskie, łączące w sobie najlepsze cechy obu klasycznych elementów garderoby. Dopasowane do sylwetki lub oversize’owe, przypominają, dlaczego tak bardzo lubimy dziś nieformalny styl z miękkimi, wygodnymi ciuchami. Dzięki inwencji projektantów statystyczna długa bluza rozpinana lub z kapturem wygląda coraz ciekawiej i bez trudu szturmuje najważniejsze salony.

Brak produktów do wyświetlenia

Długa bluza z kapturem dodaje wigoru

Kariera długich bluz rozpoczyna się w domowym zaciszu gwiazd, które chętnie korzystają z każdej chwili zapewniających odrobinę prywatności. Dzięki nim o rozmiar za duże bluzy dresowe wyszły z domowego zacisza na ulice. Dziś nie trzeba już pożyczać ciuchów od starszego brata – dzięki katalogowi Candivii zyskasz dostęp do arcyciekawych pomysłów na najnowszą stylizację. Bluza z kapturem, która kończy się daleko za bioderkiem? Fantastyczny strój, podkreślający kobiece atuty, który jednocześnie dodaje do całości ogromy pazur.

Wersja rozpinana - dodatek do nieoczywistej stylizacji

Długa bluza damska rozpinana z naszej kolekcji często przypomina kardigan. Różni się od niego splotem charakterystycznym dla odzieży sportowej. To pełnoprawny element garderoby, którym w czasach casualowej rewolucji można podkreślić dowolną stylizację. W naszej kolekcji znajdziesz długie bluzy rozpinane z rozmaitymi wykończeniami. Oprócz nieśmiertelnych kapturów znajdziesz tu fasony inspirowane klasycznymi bluzami bejsbolowymi, stójki, a nawet ciekawe połączenie z szalowym kołnierzem z wyłogami. Długa czarna bluza zapewni Ci oprawę dla niejednego pomysłu z modą w roli głównej.

Wybierz długie bluzy damskie i baw się modą!

Świat współczesnej mody jest dostępny dla każdej z nas i nie nakłada na kobiety praktycznie żadnych ograniczeń. Poczucie smaku podpowiada, że długa bluza damska - oversize’owa, rozpinana, z kapturem - to tajna broń w outfitowym arsenale. Połączenie swobody z nietuzinkowym wyglądem daje za każdym razem dobry efekt. Długa bluza podkreśla kobiecość i potrafi skryć niejeden mankament sylwetki, dlatego warto spędzić trochę czasu na przeglądaniu ofert z tej kategorii. W Candivii znajdziesz krój, kolor i wzór odpowiadający Twojemu temperamentowi – zapraszamy i życzymy owocnych poszukiwań.