• Kategorie
  • Szukaj
  • Komplet dresowy damski

Koniec skojarzeń wyłącznie z aktywnością fizyczną i domowymi porządkami! Komplet dresowy damski awansował na górną półkę w szafach modnych Pań. Jeśli stawiasz na aktywność i młodzieńczy wigor, możesz wykorzystać swoje dresy do tworzenia prawdziwie casualowej stylizacji. Z boisk, siłowni domowego zacisza komplety dresowe damskie (spodnie plus bluza) wyszły na ulice miast, a ich właścicielki mogą zadawać szyku nie tylko w wydaniu rodem ze stylistyki streetwear. Co więcej, połączenie dresów ze szpilkami nikogo już nie dziwi, a modowe blogi zapełniły się poradami, jak wykonywać takie zestawienia z dobrym efektem.

Czy komplet dresowy damski może być nie tylko wygodny, ale także elegancki?

Oczywiście, komplet dresowy damski nie przestał odgrywać roli wygodnego stroju do sportu i rekreacji. Jednak po rozpaleniu się casualowej rewolucji uległ niesamowitej przemianie. W naszym sklepie są już komplety dresowe damskie dopasowane do dress code’u na bardziej formalne okazje, modele kompaktowe do łączenia w różnych konwencjach stylistycznych, a także zestawy przeznaczone na lato i zimę. Możesz tu znaleźć także osobno spodnie i bluzy dresowe – wystarczy zajrzeć na odpowiednie podkategorie na stronach Candivii.

Dresy z weluru w żakietowym kroju? Sprawdź to w naszym katalogu

Najwięcej luzu zapewni Ci wersja w stylu oversize, którą warto docenić nie tylko podczas codziennych aktywności. Zwróć uwagę na rozpinane bluzy, które coraz częściej pojawiają się w zestawieniach ze zwiewnymi sukienkami i wysokimi obcasami. Możesz także wypróbować klasyczny, dopasowany komplet dresowy damski, elegancki, ze ściągaczem na nogawkach i bluzą w formie żakietu z dzianiny. Ten model został stworzony z myślą o okazjach, w których zakłada się tradycyjny zestaw garniturowy. Do żakietowego dresu można bez obaw dopasować szpilki i udać się w nim do biura. Równie ciekawe mogą okazać się komplety dresowe damskie na lato z cienką bluzą o sukienkowym fasonie, którą można wykorzystać także bez spodni.

  • Sklep zamknięty

Sklep wyłączony