• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki z kapturem damskie

Kaptur to opcja, która kojarzy się przede wszystkim z niepogodą, a właściwie ochroną przed opadami i wiatrem. Modne kurtki z kapturem to damskie ABC, nie tylko jeśli chodzi o warunki atmosferyczne, ale także o stylowy wygląd. Kurtka z kapturem w nadchodzącym sezonie wciąż oznacza krój zintegrowany i kaptur głęboko otulający twarz. Popularne modele z futrzaną lamówką ocieplają podczas wiatru i wyglądają rewelacyjnie, gdy kaptur pozostaje w pozycji gotowej do użycia.

Brak produktów do wyświetlenia

Kurtka pikowana z kapturem na chłodne dni

Kaptury pozostają atrakcyjną opcją dla projektantów, którzy proponują nie tylko kurtki, ale także bezrękawniki, bluzy, płaszcze z tym ważnym detalem. Kurtka jeansowa z kapturem zupełnie zmienia optykę i daje nowe warianty, jeśli chodzi o stylizację. W przypadku cieplejszych okryć – pikowanych kamizelek i kurtek przejściowych kaptur musi zapewnić maksimum wygody i ochrony wtedy, gdy znajdzie się powód do jego użycia.

Ciepła kurtka puchowa z kapturem

Z drugiej strony kurtka puchowa pikowana z kapturem za biodro asymetrycznym dołem to doskonała opcja korekty sylwetki. Dobrze koryguje krótką szyję i pozwala ukryć nadmiar centymetrów w swoim wnętrzu. Przy okazji sama nie ma zbyt wielkiej objętości, dlatego każda kobieta może się w niej poczuć komfortowo nie tylko dzięki zapewnieniu ciepła i ochrony przed niepogodą. W naszym internetowym butiku czekają na Ciebie kurtki z kapturem damskie w wielu wyjątkowych fasonach i zestawieniach kolorystycznych. Znajdź krój odpowiedni do sylwetki i nie przejmuj się już wyjściem do miasta w samym środku jesiennej pluchy.

  • Sklep zamknięty

Sklep wyłączony