• Kategorie
  • Szukaj
  • Kurtki zimowe plus size - damskie

Modne kurtki zimowe plus size - damskie must have na chłodną część sezonu

Jeśli chodzi o kurtki zimowe damskie plus size, duże rozmiary powinny zabezpieczać przed chłodem tak samo, jak standardowe. Na szczęście mamy dziś sporo innowacyjnych materiałów, które dają dobra izolację termiczną nie osiągając grubości pierzyny. Kurtki zimowe plus size nie mogą być przesadnie grube, dlatego podobne rozwiązania tworzą duże możliwości wyboru. Modele z naszej kolekcji wykonano z wydajnej termicznie, ale cieńszej tkaniny z ortalionowym wierzchem, który dzięki pikowaniu bardzo zgrabnie prezentuje się na niemal każdej figurze.

Brak produktów do wyświetlenia

Kurtka zimowa damska XL – jak wybrać swój fason?

Już wiadomo, że ciepłe materiały wcale nie musza pogrubiać. Teraz można się skupić na fasonach i krojach. Pomocą dla Pań o pełnych kształtach są kurtki zimowe damskie plus size z szerokim ściągaczem, sięgające tuż za biodro. W przypadku kobiet o sylwetce w typie klepsydry dobrym patentem będzie wybór modelu ze ściągaczem. Kurtka zimowa damska XL parka pozwala na delikatne ściągnięcie w pasie, które sprawdzi się także przy lekko wystającym brzuszku.

Zachwycają krojem, Kurtki zimowe plus size na chłód i poprawę sylwetki

Można także skorzystać z prostego kroju: kurtki zimowe plus size dopasowane do całej sylwetki dyskretnie zamykają dół bez opinania sylwetki. Umożliwia to specjalny materiał rozprężający się także do wewnątrz. A może spróbujesz z taliowaną kurtką zimową plus size z dużymi guzikami i nieśmiertelnym kapturem? Pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę, zaś dyskretne wcięcie w pasie podkreśli Twoje kobiece atuty. Tę wersję również można włączyć do repertuaru w stylu casual - świetnie nadaje się do noszenia z ubiorami w rozmaitym stylu.