• Kategorie
  • Szukaj
  • Piżamy damskie wyprzedaż

Krótkie, długie i dwuczęściowe piżamy damskie

Każda piżama damska, jaka znajduje się w naszej ofercie, odznacza się ciekawym designem, atrakcyjną kolorystyką, a także świetnym składem. Dzięki temu, że piżamy damskie zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny, są przyjemne w dotyku, a także dla skóry. Ich noszenie każdej kobiecie sprawi wielką radość i zapewni komfortowy sen. Wybór piżam jest na tyle duży, że każda pani znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, spełniającego oczekiwania i dopasowanego do sylwetki. Piżamy oferowane przez sklep Candivia są godne polecenia.

piżamy damskie

Piżamy damskie – naturalne tkaniny

Najlepiej śpi się w odzieży wykonanej z naturalnych materiałów, dlatego tak dużą popularnością cieszą się piżamy damskie uszyte z materiałów takich jak: bawełna oraz satyna. Piżamy satynowe oraz bawełniane znajdują się one w ofercie naszego sklepu – Candivia. Jeżeli piżama będzie wykonana z tego rodzaju materiału, skóra będzie mogła swobodnie oddychać. Nie będzie pojawiało się uczucie podrażnienia skóry czy pocenia się. Komfort w trakcie snu będzie naprawdę bardzo wysoki, z czego każdy będzie mógł być odpowiednio zadowolony. Pamiętajmy, aby nie kupować piżam wykonanych w całości z materiałów syntetycznych, które elektryzują się, powodują alergie, a także blokują dostęp powietrza do skóry. Ponadto, warto podkreślić, że piżamy wykonane z syntetycznych materiałów są gorszej jakości i przez krótszy czas będziemy mieli z nich pożytek.

Piżamy damskie – rodzaje

Jakie piżamy damskie można kupić w sklepie Candivia? Wariantów jest kilka. Można zdecydować się na zakup piżam:

  • z długim rękawem i długimi nogawkami,
  • z długim rękawem i krótkimi spodenkami,
  • z długim rękawem i spodniami ¾,
  • z krótkim rękawem i krótkimi spodenkami,
  • z bluzką na ramiączkach i krótkimi spodenkami,
  • z krótkim rękawem i spodniami ¾.

Tych kombinacji jest naprawdę bardzo dużo, dlatego każdy znajdzie opcję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Na zimę lepiej sprawdzą się piżamy z długimi spodniami, a latem warto stawiać na wariant z bluzką na ramiączkach i krótkimi spodenkami. Dużo łatwiej będzie wtedy znieść uciążliwe upały, które występują przede wszystkim w lipcu i sierpniu. Znajdziesz u nas również piżamy podobne i lepsze niż w sklepach allegro, hm, reserved czy sinsay.

Jakiego kolory powinna być piżama damska?

Przy wyborze piżamy, zawsze zwraca się uwagę na kolor, jak i wzory, które ją ozdabiają. Nie ma w tym nic dziwnego. Każda kobieta chce ładnie i stylowo wyglądać w sypialni. Od razu lepiej się wtedy czuje w swoim ciele. Dobry kolor piżamy wpływ na spokojny, zdrowy sen. Lepiej wybierać odcienie wyciszające, czyli granaty, szarości, jasne róże. Należy natomiast unikać jaskrawych kolorów, ponieważ taka piżama damska będzie pobudzała, zamiast wyciszać, co będzie odwrotnym efektem do zamierzonego.