• Kategorie
  • Szukaj
  • Eleganckie płaszcze damskie - wyprzedaż

Podobnie jak w damskiej szafie, w sklepie z modą powinien się znaleźć wybór płaszczy na różne okazje i zestawienia. Czym eleganckie płaszcze damskie wyróżniają się spośród innych części garderoby? Są zwieńczeniem kreacji, określają wygląd modnej kobiety od wczesnej jesieni do końca wiosny, stanowią wyjątkową oprawę dla różnych typów urody. Krój płaszcza pomaga podkreślić atuty, a kiedy trzeba, ukrywa niedoskonałości i mankamenty figury. Jeśli jeszcze nie odkryłaś wszystkich plusów, które ma w sobie dobrze skrojony płaszczyk damski, najwyższy czas na zmianę!

Płaszcze damskie dla podkreślenia kobiecych atutów

Dla wielu kobiet płaszcz jest nieodzownym okryciem na zimę i okresy przejściowe. Szukając sposobów na uzupełnienie garderoby o okrycie chroniące przed wiatrem i chłodem stawiają na wypróbowaną klasyczną formę. Nie znaczy to, że eleganckie płaszcze damskie musza kojarzyć się jedynie z tradycyjnymi krojami – dwurzędówkami, prochowcami czy szynelami. Dziś projektanci długich płaszczy i krótkich płaszczyków inspirują się wieloma estetykami, poszukując wśród innych części garderoby. Płaszcze damskie na wyprzedaży w Candivii wyróżnia ogrom rozwiązań i dodatków, takich jak kaptury, paski, guziki, suwaki, a także fasony kołnierzy i rękawów. Obawiasz się nietrafionego wyboru? Płaszcze damskie to inwestycja na wiele sezonów, dlatego warto uważnie przyjrzeć się naszym propozycjom. Jak znaleźć model odpowiedni dla siebie? Zwróć uwagę na kilka wskazówek, które mogą pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.

Beżowy czy czarny? Mamy płaszcze w wielu wariantach kolorów

Dobór płaszcza zależy nie tylko od indywidualnych upodobań, ale także od okoliczności i zamierzonego efektu. Dlatego warto rozważyć zarówno jasny, klasyczny płaszczyk wiązany z wyłogami, jak i nowszą wersję pikowanego płaszcza z kapturem w klasycznej czerni. Każdy z nich stworzy zupełnie nowy wariant wyjściowego stroju z eleganckim okryciem w roli głównej. Dłuższe, proste kroje okazują się niezastąpione, jeśli ich właścicielki chcą optycznie wydłużyć sylwetkę i ukryć nieco krągłości. Z kolei korekta w drugą stronę wymaga, by beżowy lub szary płaszcz z paskiem sięgał za biodro. Zarówno jesienne prochowce, jak i zimowe pikowane eleganckie płaszcze damskie można łączyć z botkami oraz kozakami. Do tradycyjnych modeli z flauszu zawsze dobrym wyborem będzie gustowna apaszka lub szal. Nowsze kroje z kapturami lub stójką najlepiej połączyć z jednolitym golfem lub półgolfem, lekko kontrastującym lub dopasowanym kolorystycznie do całości.

Płaszcze damskie na całorocznej wyprzedaży w Candivii

Wszystkie płaszcze damskie wyprzedaż w Candivii oferuje nie tylko w dużym wyborze, ale także w atrakcyjnych cenach. Dzięki dobrze skrojonej ofercie każda modna Pani będzie mogła zaopatrzyć się u nas w różne wersje najważniejszego okrycia, np. szary płaszcz damski z trapezowym dołem, klasyczny czarny płaszcz z flauszu i modny ostatnio puchowy płaszcz oversize. Odpowiednio zestawiony z butami i resztą stroju stworzy zupełnie nowy look. Wszystkie nasze płaszcze damskie reprezentują uniwersalne walory, dzięki czemu okażą się dobrą inwestycją na co najmniej kilka sezonów.

  • Sklep zamknięty

Sklep wyłączony