• Kategorie
  • Szukaj
  • Długie płaszcze damskie

Podkreślają wszystkie atuty sylwetki i optycznie ją podwyższają. Kiedy trzeba, mogą zadziałać wysmuklająco. Długie płaszcze dla kobiet są niezwykle ważnym składnikiem dobrze wyposażonej szafy. Można je nosić praktycznie przez cały rok, może z wyjątkiem najbardziej upalnych tygodni. To jeden z tych elementów garderoby, który zawsze sprawdza się jako zwieńczenie udanej stylizacji. Zobacz, jakie płaszcze damskie – długie, na każdą porę roku – przygotowaliśmy w najnowszej kolekcji Candivii.

Brak produktów do wyświetlenia

Długi płaszcz doda szyku i podkreśli smukłą sylwetkę

Każdy długi płaszcz chroni przed chłodami i nagłą zmianą pogody. A jaką rolę pełni w modowym abecadle? Niezależnie od typu sylwetki dodaje centymetrów w górę, dlatego warto rozważyć jego zakup w przypadku, gdy mamy ich nieco za mało. Luźny, prosty, długi płaszcz potrafi ukryć pod sobą sporo dysproporcji w sylwetce – duże biodra, brzuszek z oponką czy zbyt wąskie ramiona znikną pod dobrze skrojonym okryciem. Można go założyć zarówno do eleganckiego żakietu, spodni garniturowych z bluzką, jak i do obcisłych jeansów ze szpilkami.

Płaszcze dla kobiet z klasą

Nie od dziś długi płaszcz odpowiada za szykowny wygląd modnej Pani. Zupełnie nie zmieniły tego ostatnie zmiany w świecie mody i rozpowszechnienie stylu casual. Nowe propozycje, takie jak przewiązywane długie płaszcze damskie bez zapięcia, płaszcze z kapturem czy asymetryczne kroje długich szyneli zawsze podnoszą rangę stroju, nawet gdyby składał się on wyłącznie z ubraniowej awangardy. Pamiętaj – dziś to Ty jesteś osobistym kreatorem mody i sama przed lustrem decydujesz o najbliższej stylizacji. Dlatego w jednym miejscu zebraliśmy płaszcze damskie długie i o średniej długości od kreatywnych, młodych projektantów.

  • Sklep zamknięty

Sklep wyłączony