• Kategorie
  • Szukaj
  • Krótki płaszcz damski

Krótki damski płaszczyk, niezależnie od założonej stylistyki, zawsze jest atrakcyjną opcją – dodatkiem do bieżącej stylizacji. Nie trzeba czekać na wielkie chłody, by wyciągnąć go z szafy. To atrakcyjna opcja, by spiąć klamrą kolejny pomysł na swój wygląd. Płaszcze krótkie na każdą porę roku oprócz ochrony przed niską temperaturą mają spory udział w kreowaniu oryginalnego looku. Dopasowane do sylwetki, luźne, z trapezowym rozszerzeniem i nieoczywistym krojem rękawów – na naszej stronie znajdziesz wiele pomysłów z dużym modowym potencjałem.

Brak produktów do wyświetlenia

Zgrabny płaszczyk – niebanalne uzupełnienie kreacji

Pasjonujemy się modą od lat i nie pamiętamy sezonu, w którym nie pojawiłyby się nowe pomysły na płaszcze krótkie i ich wykorzystanie do tworzenia zgrabnych outfitów. Rozszerzane ku dołowi modele nawiązujące do stylu lat 50 i 60 wciąż są niedoścignionym pomysłem na ekspozycję zgrabnych nóg. Krótkie kroje zdecydowanie bardziej pasują osobom wysokim i bardzo wysokim, ponieważ skracają perspektywę i podkreślają smukłość sylwetki. W zależności od wykończenia potrafią także wydłużyć szyję. Paniom o wąskiej górze i mniejszym biuście sugerujemy nietoperzowe rękawy i podnoszone ramiona.

Proponujemy stylowe płaszcze krótkie

W naszym zestawieniu znalazły się damskie płaszcze krótkie, które mogą posłużyć przez wiele sezonów i za każdym razem znaleźć się w innym zestawieniu. Elegancki, flauszowy płaszczyk z legginsami i obuwiem sportowym? A może bluzka z printem i cygaretki z wysokim obcasem połączone zwiewnym, wiosennym płaszczem przed kolano? Wybierając ubrania z naszej kolekcji mocno powiększysz swoje kreacyjne możliwości.