• Kategorie
  • Szukaj
  • Płaszcze przejściowe - wiosna / jesień duże rozmiary

Modne płaszcze przejściowe - wiosna/jesień.

Duże rozmiary i efektowne wzornictwo Kiedy pogoda zmienia się tak szybko, że nie wiadomo, co na siebie włożyć, idealnym rozwiązaniem dla Pań o pełnej figurze okazują się płaszcze przejściowe plus size. Wychodzimy naprzeciw kaprysom aury, umieszczając na naszej stronie osobną kategorię z okryciami wierzchnimi na czas wczesnej wiosny i dojrzałej jesieni. Czym wyróżniają się zebrane tu płaszcze wiosna/jesień w dużych rozmiarach? Materiał użyty do ich stworzenia nie jest tak gruby jak w przypadku ubrań na zimę, jednak potrafi zapewnić odpowiedni poziom zabezpieczenia przed chłodniejszymi momentami przejściowej pory.

Brak produktów do wyświetlenia

Wszystkie nasze płaszcze przejściowe plus size kuszą eleganckim krojem

Dzięki urokom wiosny i jesieni zyskują również wyjątkowe fasony stylowych ubiorów. Płaszcze przejściowe XXL dają dużo możliwości, jeśli chodzi o estetykę zaprojektowanej stylizacji. Z połączenia funkcjonalności i dobrego wyglądu powstają niezwykłe pomysły, jak na przykład płaszcz wiosna/jesień – duży rozmiar w żywym kolorze z lekkiego materiału z delikatnym futrzanym wykończeniem. A jeśli dodać do tego duże guziki lub przewiązanie w talii? Takie niuanse doskonale korygują niedostatki sylwetki - dzięki nim płaszcze przejściowe plus size stają się nieodzownym elementem garderoby dla puszystych kobiet.

Zgrabne i cienkie płaszcze dla puszystch

Wybierz eleganckie, jednorzędowe cienkie płaszcze dla puszystych w pudrowych kolorach. Zdecydowanie wyrazistsze barwy o wiele lepiej pasują do wiosennego lub jesiennego klimatu. Wystarczy już prostych, obszernych okryć, w których gubi się urok i charme posiadany przez każdą z nas. Dla Pań o pełniejszych sylwetkach w biuście i biodrach przewiązanie talii stworzy okazję do podkreślenia kobiecych atutów. Rodzaj wykończenia pod szyją i długośćpłaszcza przejściowego plus size również pozwolą na korzystną odmianę wyglądu.