• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie z lampasami

Lampasy w historii mody pojawiły się wraz ze spodniami. Dziś wracają jako wzór w rozmaitych odsłonach. Wróciły wraz z odzieżą sportową, a obecnie spodnie z lampasami czarują charakterystycznym, podłużnym pasem wzdłuż nogawki nawet na modowych wybiegach. W kolekcji Candivii znalazło się miejsce dla wielu modowych przebojów należących do tej kategorii. Sportowe i eleganckie spodnie z lampasami odpowiadają za udane stylizacje w stylu casual, dlatego warto zaprosić je do wnętrza własnej szafy.

Brak produktów do wyświetlenia

Spodnie dresowe z podłużnym pasem

Przez dekady lampasy były zarezerwowane dla spodni dresowych, także za sprawą najsłynniejszych trzech pasków związanych z legendarną marką. Od niedawna rekordy popularności biją dresy i legginsy z podłużnym wzorem. Jak wyjaśnić ten fenomen? Pionowy pas wzdłuż miejsca, gdzie w większości krojów znajdują się szwy, optycznie wydłuża i wysmukla sylwetkę. Nawet w przypadku obcisłych modeli potrafi zniwelować wizualne niedoskonałości. Spodnie dresowe z lampasami dzięki urozmaiconym nadrukom dają też zaskakujące efekty podczas eksperymentów z kolejnymi stylizacjami.

Jeansy i czarne spodnie z lampasami do różnych stylizacji

Spodnie z lampasami nie ograniczają się dziś jedynie do kategorii „dresy”. W katalogu Candivii znajdziesz niemal wszystkie rodzaje tej części garderoby w wersji z białym paskiem. Najczęściej są to spodnie czarne z lampasami w kolorze białym, jednak mamy dla Ciebie również absolutny przebój – spodnie ze złotym lampasem. Chcesz spróbować czegoś innego? Postaw na jeansy lub eleganckie spodnie z lampasami. Zyska na tym Twój outfit, jeśli chciałabyś ulokować go w okolicach modowej fantazji.