• Kategorie
  • Szukaj
  • Spodnie z lampasami duże rozmiary

Niezawodne spodnie z lampasami – duże rozmiary

Są nie tylko wygodne, ale także stworzone jakby z myślą o casualowych stylizacjach. Dresowe spodnie z lampasami plus size zdecydowanie wychodzą poza stereotyp wygodnego stroju do aktywności fizycznej lub spędzania wolnego czasu. W naszym katalogu znajdziesz atrakcyjnespodnie dresowe z lampasem z dużych rozmiarach, które pozwolą na odzyskanie witalnego wyglądu, a w połączeniu z innymi częściami garderoby - często z przeciwległego bieguna modowych obszarów - stworzą ciekawe kreacje nie tylko do codziennego użytku.

Brak produktów do wyświetlenia

Dla Pań o pełnych kształtach, które nie rezygnują z zabawy modą

Spodnie z lampasami – duże rozmiary - pozostają wygodną alternatywą i doskonałym sposobem na korygowanie objętości ud i bioder. Luźny krój, ciemne kolory i wykorzystanie lampasów to prosty sposób na wysmuklenie figury i optyczne podwyższenie. To ważne zwłaszcza dla osób o pełnych kształtach i niewielkim wzroście. W połączeniu ciekawą górą, na którą może złożyć się zarówno sportowa bluza jak i żakiet oversize w sportowym stylu, osiągniesz efekt kobiecej sylwetki pewnej dynamizmu i radości życia.

Spodnie plus size z wysokim stanem

W kolekcji Candivii znajdziesz wyznaczające trendy spodnie dresowe z wysokim stanem plus size dopasowane do sylwetki, które wyszczuplają i dodają smukłości obfitym biodrom. Mamy dla Ciebie również wzorzyste lub pastelowe nowoczesne modele, do których wystarczy jasna koszulka i wygodne buty, na przykład sneakersy lub tenisówki. Pamiętaj, że styl casualowy powstał w trosce o połączenie estetycznego wyglądu z tym, co dziś szczególnie ważne - wygodą i swobodnym stylem bycia. Dzięki niemu spodnie dresowe z lampasami plus size stały się nieodłącznym elementem ubioru w którym w bardziej oficjalnych sytuacjach