• Kategorie
  • Szukaj
  • Asymetryczna sukienka

Gdy brakuje już innych sposobów na stworzenie kreacji na ważną okazję, dopasowanej do sylwetki i osobowości swojej właścicielki, zawsze z pomocą przychodzi asymetryczna sukienka. To znany patent na niesforną figurę, dla której wszystko jest za krótkie lub za długie, za szerokie bądź za wąskie, za bardzo eksponujące górę albo dół. Wystarczy przesunąć przód krawędzi sukienki względem jej tyłu lub ciąć ukośnie, by nasze oko zupełnie inaczej spojrzało na osobę odzianą w taki strój.

Brak produktów do wyświetlenia

Asymetria zawsze się sprawdza!

Podobnie wygląda to, jeśli chodzi o zapinany przód sukienki lub przeszycie markujące to zapięcie. Przeważnie projektanci umieszczają ja wzdłuż osi symetrii. Inaczej jest, gdy chodzi o sukienki asymetryczne – tu każdy zabieg ma na celu wywołanie wyjątkowo uroczej iluzji. Jak działają sukienki asymetryczne z naszej tegorocznej kolekcji? Wspomniany dół z uniesionym przodem, często odsłaniającym kolana, odwraca uwagę od nadmiernej objętości bioder. Wystający brzuszek i biodra zniwelujesz także, wybierając sukienki asymetryczne na wesele z marszczonym, falbaniastym wykończeniem dołu zdecydowanie na jedną stronę.

Sukienki asymetryczne na wesele. Uwaga – zwracają uwagę!

Elegancka asymetria to także inne elementy potraktowane nietypowo przez kreatywnych projektantów. Modele z odsłoniętym i zasłoniętym ramieniem, prosty, lecz wyraźnie ukośny dekolt, czy różne długości rękawów pozwolą wyróżnić się podczas wyjątkowych okazji. Pozostaje Ci wybór ulubionej kolorystyki i długości – zwróć uwagę na nasze ciekawe propozycje w tej kategorii.

Sukienka maxi w wydaniu asymetrycznym

Sukienka asymetryczna – czarna, czerwona lub żółta (asymetria dobrze idzie w parze z wyrazistymi kolorami) - to także ciekawa opcja dla kobiet poszukujących nowych rozwiązań w tworzeniu niepospolitych stylizacji. Długa sukienka w asymetrycznym kształcie daje ogromne możliwości, jeśli idzie o uzupełnienie looku atrakcyjnymi dodatkami, takimi jak torebki, duża biżuteria, dodatki do włosów itp. Sukienki asymetryczne pobudzają wyobraźnię, dlatego warto zainteresować się ich urozmaiconymi krojami i sprawdzić efekty ich działania w praktyce.

  • Sklep zamknięty

Sklep wyłączony