• Kategorie
  • Szukaj
  • Sukienki studniówkowe 2021

To jeden z najważniejszych wieczorów z zabawą w roli głównej, po którym zostają wspomnienia na całe życie. Nie przegap go i przygotuj się do niego bardzo starannie. Sukienki studniówkowe z naszej kolekcji pomogą Ci podjąć ważną decyzję, jak będziesz się prezentować podczas tego eventu. Na co zwrócić uwagę, wybierając sukienki na studniówkę w roku 2021? Przede wszystkim pamiętaj o tym, co najważniejsze – słuchaj swojego głosu i postaw na fason, kolor i materiał, w którym będziesz czuć się doskonale od pierwszych taktów tradycyjnego poloneza aż po ostatni taniec.

Brak produktów do wyświetlenia

Sukienki na studniówkę krótkie i długie

To pytanie co roku powtarza się w całej Polsce – krótka czy długa sukienka na studniówkę? Pamiętaj, że dłuższe fasony pozwalają umiejętnie, dyskretnie poprawić niedoskonałości figury. W takim wypadku najlepiej postawić na asymetryczne kroje, przesuwające akcenty na części warte pokazania. Z kolei te drugie eksponują zgrabne nogi, a w wersji z rozkloszowanym dołem pozwalają na nieskrępowaną zabawę do samego rana. Jeśli taniec jest Twoim żywiołem, wybierz eleganckie sukienki na studniówkę krótkie. W takim wypadku zdecyduj się na rozłożysty dół z tiulami i koronkami, świetnie dopasowany do żywiołowego stylu swojej właścicielki.

Sukienka na studniówkę w nadchodzącym sezonie

Oczywiście nie można zignorować także trendów, które obowiązują na nadchodzący sezon. Jednak masz do dyspozycji również klasyczne rozwiązania, które są na czasie niezależnie od bieżących propozycji. Przykład takiego ponadczasowego looku to krótka, czarna sukienka na studniówkę, w którą na pewno ktoś był ubrany podczas imprezy Twojej mamy i babci. To dobry patent dla dziewczyn, które mogą pochwalić się nienaganną sylwetką. Wśród trendów na tegoroczną zabawę mamy również kilka klasycznych rozwiązań. Wciąż modne są długie sukienki studniówkowe z rozcięciem eksponującym zgrabną nogę. Możesz skojarzyć je z czerwonym dywanem i eventami w hollywoodzkim stylu. Zdecyduj się na tą kreację, jeśli chciałabyś zaliczyć efektowne wejście.