• Kategorie
  • Szukaj
  • Swetry damskie rozpinane

Podczas poszukiwań własnego stylu nie wolno zapomnieć o tym wszystkim, co możemy uzyskać dzięki ponadczasowym sweterkom. Okazuje się, że klasyczne wersje z guzikami lub suwakiem znakomicie pasują do nowoczesnych casualowych propozycji. Sweter rozpinany damski z ciekawym, dzianym wzorem lub gładki i jednolity kolorystycznie świetnie współgra z jeansami i sportowym obuwiem. Dopasowany do sylwetki podkreśli kobiece atuty lub pozwoli na skorygowanie niedostatków figury.

Brak produktów do wyświetlenia

Swetry damskie w wersji rozpinanej

Podczas przeglądania propozycji w naszym katalogu zwróć uwagę na krój kształt rękawów. To dzięki ich obfitości każdy sweter rozpinany damski wygląda niepowtarzalnie i może stanowić miłą odmianę w wyglądzie swojego właścicielki. Rękawy trzy czwarte, rozszerzane ku dołowi, a może modny krój z typu „skrzydło nietoperza”? Każdy z tych wyborów będzie znakomity i da możliwość skomponowania kolejnej niebanalnej propozycji strojów na wyjście.

Znajdź u nas odpowiedni sweter rozpinany damski

Klasyczny sweterek, zapinany na duże guziki, o dopasowanym kroju, to wersja podstawowa. Dokonaj wyboru własnej wersji przytulnej i doskonale prezentującej się dzianiny. W katalogu Candivii mamy również sporo krojów oversize, atrakcyjnych nie tylko dla Pań o nieco bardziej obfitych kształtach. Pamiętaj, że przy zakładaniu dłuższego, rozpinanego swetra, zaprojektowanego trochę obszerniej, powinnaś zadbać o to, by pozostałe części garderoby (na przykład bluzka czy spodnie) nie miały luźnego kroju.